DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ KALP RİTİM BOZUKLUKLARI UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ

 

       Dokuz Eylül Üniversitesi Kalp Ritim Bozuklukları merkezi tüm dünyada ritim bozukluğu hastalarının kaliteli tedaviye ulaşmasını sağlayacak tanı tedavi ve eğitim modellerinin geliştirilmesi amacıyla Prof. Dr. Emin Evren ÖZCAN tarafından kurulmuştur. Merkezimiz 2022 yılında Avrupa Kalp Ritim Derneği (EHRA) akredite edilerek Avrupa çapında sayılı eğitim merkezlerinden biri olmuştur.

 

       DEU Kalp Ritim Bozuklukları Merkezi, aritmiler ve kardiyak elektro fizyoloji alanında faaliyet gösteren lider bir üçüncü basamak sağlık merkezidir. Avrupa Kalp Ritmi Derneği diplomalı öğretim üyelerimiz, en karmaşık aritmileri tedavi etmek için en son teknolojiyi ve tesisleri kullanmaktadır. Bu alanda uzmanlaşmış ekibimiz, tüm hastalarımıza kapsamlı ve şefkatli bakım sağlamaya kararlıdır.

 

Tecrübe: Merkezimiz Türkiye’deki en yüksek hacimli merkezlerden biridir. Uzun yıllardır Ege Bölgesi’nin en çok aritmi ablasyon tedavisi uygulanan merkezidir. 24 saat hizmet sunan Aritmi Merkezi tüm Ege bölgesinden acil ritim bozukluklarına ablasyon uygulanan tek merkezdir. Son derece uzmanlaşmış, Avrupa Kalp Ritmi Derneği diplomalı doktorlarımız her yıl 1000’den fazla ablasyon, kalp pili, kardiyak cihaz implantasyonu gerçekleştirmektedir. Merkez, 2021 yılında Uluslararası Cryo-balon Ablasyon Referans Merkezi Sertifikasını almıştır.

Teknoloji: Yakın zamanda yenilenen kardiyak elektrofizyoloji laboratuvarı dünyadaki en son teknolojileri içermektedir. Her türlü aritmi, son teknoloji elektrofizyoloji laboratuvarında tedavi edilmektedir. En gelişmiş haritalama sistemleri ve ablasyon tedavileri kullanılmaktadır. Hastalarımız için en yeni kalp pili ve kardiyoverter defibrilatör (ICD) cihazlarının tümü kullanılmaktadır.

Hasta güvenliği ve konforu: Merkez, Türkiye’den ve yurtdışından çok sayıda hastaya kişiselleştirilmiş tedavi olanakları sunmaktadır. Hastalarımız tek kişilik özel odalarda rahat bir yatış geçirmektedirler.

Eğitim: Uygulama ve Araştırma Merkezimiz dünyanın her yerinden eğitim almak isteyen hekim ve bilim insanlarını bir araya getirmektedir.. Merkezde uluslararası bilimsel araştırmalar yapılmakta, yeni tedavi ve eğitim teknolojileri geliştirilmektedir

 


Font Boyutunu Değiştir
Kontrast